Mersin

GENÇ’TEN 3 GÜNLÜK ANKARA ÇIKARMASI

GENÇ’TEN 3 GÜNLÜK ANKARA ÇIKARMASI
10 Nisan 2021 - 11:58

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Milliyetçi Hareket Partisi 13. olağan Kongresi sonrasında belirlenen yeni yönetimi Milliyetçi Hareket Partisi Çamlıyayla ilçe başkanı Ali Rıza Genç ziyaret etti.

MUHTARLARIN VE VATANDAŞLARIN TALEPLERİ TBMM’YE TAŞINDI

İlçe başkanı Ali Rıza Genç 3 günlük Ankara temasları öncesinde Çamlıyayla’da bir toplantı gerçekleştirerek işte geneli muhtarların ve Çamlıyayla’lı vatandaşların talep, dilek ve şikayetlerini alarak ilk etapta TBMM’yi ziyarette bulundular.
TBMM ziyaretleri esnasında başta Mersin Milletvekilleri Baki Şimşek ve Olcay Kılavuz olmak olmak üzere çok sayıda bölge milletvekili ile Çamlıyayla’nın geleceği üzerine istişarelerde bulundular.
TBMM ziyareti sonrası MHP Genel merkezine geçen Genç, Milliyetçi Hareket Partisi Genel merkezinde temaslarını teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan yardımcısı Edip Semih Yalçın başta olmak üzere genel sekreter İsmet Büyükataman, Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan yardımcısı Sadir Durmaz ve tüm Genel Başkan yardımcılarını ayrı ayrı ziyaretiyle sürdürdü.


Çamlıyayla İlçe Teşkilatının çalışmaları üzerine bilgiler veren Genç ilçe teşkilatı çalışmaları noktasında gerekli talimatları teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan yardımcısı Edip Semih Yalçın’dan aldı.
Yerel yönetimin MHP kadrolarının yönetiminde olduğu Çamlıyayla ile ilgili de Yerel yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a Çamlıyayla Belediyesinin ve Belediye Başkanı İsmail Tepebağlı’nın gerçekleştireceği projeler ve planlı yerel ölçekteki çalışmaları üzerine raporlarını sundu.

“EMİN ADIMLARLA 2023’E YÜRÜYORUZ”

Ziyaretler sonrası sayın Genç şunları söyledi ” Adeta cennetten bir köşeyi andıran güzel ilçemiz adına her türlü çalışmayı bir siyasi mücadele değil, ailemize, vatandaşlarımıza ve tüm Çamlıyayla sevdalılarına karşın bir vebal sorumluluğu altında görev biliyoruz. Bu bilinç ile sürdürdüğümüz tüm çalışmalarımız Milliyetçi Hareketin Bilge lideri Devlet Bahçeli beyin talimatlarını referans alarak sürdürülmektedir. Cumhur İttifakı paydaşımız Adalet ve Kalkınma Partisi ile kurduğumuz çalışma gurupları ile 2023’e ve dahasına emin adımlarla ilerlemekteyiz. Son olarak bizlere gönül bağıyla bağlı tüm dava arkadaşlarımıza ve Çamlıyayla sevdalısı vatandaşlarımıza selam eder sağlıklı günler dilerim.”dedi.