Gündoğmuş, 3 Mayıs Türkçülük Günü’nü Kutladı

2 Mayıs 2021
431 kez görüntülendi

Gündoğmuş, 3 Mayıs Türkçülük Günü’nü Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27.dönem Mersin Milletvekili Adayı Av. Hasan Tarkan Gündoğmuş, 3 Mayıs Türkçülük günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Gündoğmuş mesajında; “Milletimiz tarih boyunca sayısız var olma mücadelesi vermiştir. Varlığını, her defasında da ağır bedeller ödemiş olsa da, korumasını bilmiştir. Türk milletinin birliğinin, beraberliğinin ve bölünmez bütünlüğünün her daim savunucu olan bizler, her daim savunmaya devam edeceğiz. Türk milliyetçileri, yaşadıkları her zaman diliminde, bulundukları her ortamda, baskıya, zulme ve haksızlığa karşı gelmişlerdir. Sahip olduğu tarihi ve kültürel değerlere sahip çıkmış ve bu değerleri yaşatmayı görev bilmiştir. Milli menfaatlerin ön planda tutulmasında, millet ve vatan değerlerinin korunmasında geçmişte ne yapılmışsa, şu an ve gelecekte de yapmaya hazırız.

Türk milliyetçiliğinin büyük davasının kurucuları ve yılmaz savaşçıları olan başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Alparslan Türkeş, Hüseyin Nihal Atsız, Zeki Velidi Togan, Reha Oğuz Türkkan ve arkadaşlarını rahmetle anıyor dünya üzerindeki bütün Türklerin 3 Mayıs Türkçülük Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Gündoğmuş, 3 Mayıs Türkçülük Günü’nü Kutladı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz