Hüsnü Doğan’dan Kurban Bayramı mesajı

19 Temmuz 2021
323 kez görüntülendi

Hüsnü Doğan’dan Kurban Bayramı mesajı

Miliyetçi Hareket Partisi Toroslar ilçe başkanı Hüsnü Doğan Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Doğan mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bayramlarımız bağlarımızı kuvvetlendiren, dargınlıkların son bulmasına vesile olan, toplumsal birliği sağlayan, yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiren, güzelliklerin ve iyilikleri yoğun olarak yaşatan çok özel günlerdir.

Barışı, dostluğu, hoşgörüyü; sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarını pekiştirerek manevi hassasiyetleri geliştiren bayramlar, bizi ortak duygular çerçevesinde buluşturarak milli ve dini duygularımızı, inançlarımızı, örf ve adetlerimizi uygulayıp sergilememize ve toplumda millet olma şuurunun şekillenmesine katkı sağlamaktadır.

Kurban Bayramı birlik ve beraberliğimizi pekiştiren önemli günlerden biri olmasının yanında, ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yardım eli uzatmanın, sevinçleri olduğu kadar sıkıntıları da paylaşmanın hazzını ve mutluluğunu yaşayacağımız günlerdir. Bayramın bizlere kazandıracağı paylaşma arzusu, karşılıksız sevgi ve yardımlaşma gibi manevi değerleri kuşaktan kuşağa aktarabilmek, bayramda yaşadığımız mutluluk ve coşkuyu hayatımızın her gününe taşıyabilmek en büyük temennimizdir.

Bu müstesna bayram günleri vesilesiyle tüm halkımızın Kurban Bayramını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım. “

Hüsnü Doğan’dan Kurban Bayramı mesajı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz