Mersin

Cumhur ittifakı tam kadro sahada

Cumhur ittifakı tam kadro sahada
06 Eylül 2021 - 18:46

Toroslar da Cumhur ittifakı halkın sorunlarını yerinde tespit etmek ve acil ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunabilmek için kırsal mahalleleri ziyaret ederek muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geliyor.

Kırsal mahalle ziyaretinde Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşin Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, Ak Parti Toroslar İlçe Başkanı Bekir Topçu, Toroslar Ülkü Ocakları Başkanı Vural Koparan, Cumhur İttifakı meclis üyeleri hazır bulundu.

Vatandaşlar tarafından oldukça sıcak karşılanan Cumhur ittifakı üyeleri Alanyalı, Değirmendere, Ayvagediği, Çandır, Şahinpınarı, Çelebili, Musalı, Evrenli, Dalakderesi, Doruklu, Yüksekoluk, Çağlarca, Horozlu, Güzelyayla, Kayrakkeşlik, Kerimler, Korucular, Kepirli, Bekiralanı, Soğucak, Sadiye, Değnek, Tırtar, Arslanköy, Kavaklıpınar, Yavca, Kurudere, Yeniköy ve Aladağ mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlar ve esnaflarla biraraya gelerek sohbet ettiler.

Ziyaretler de söz alan Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşin Yılmaz, “Mahalle ziyaretlerimiz sıklıkla devam edecek, sorunları yerinde tespit edeceğiz diyerek belediyenin yaptığı ve yapacağı hizmetler hakkında bilgi verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, “Pandemi nedeniyle ara vermek durumda kaldığımız mahalle toplantılarımıza devam ettirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Tüm teşkilatlarımızla birlikte bundan sonraki süreçte saha da olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Ak Parti Toroslar İlçe Başkanı Bekir Topçu ise “Cumhur ittifakı pazara kadar değil mezara kadar sürecek”dedi.