Başkan Kaya Miraç Kandilini Kutladı

25 Şubat 2022
170 kez görüntülendi

Başkan Kaya Miraç Kandilini Kutladı

Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya, Miraç Kandili vesilesiyle kutlama mesajında bulundu. 

Başkan Murat Kaya, mesajında; “İçerisinde bulunduğumuz mübarek üç ayların içinde müstesna bir yeri olan Miraç Kandili’ni idrak etmenin mutluluğunu yaşamaktayız. İslam tarihinin en anlamlı gecelerinden biri olan Miraç, manevi duyguların üst seviyelere yükseldiği, her türlü kötülükten arınma, insanlığın yararına değerler üretme, fedakârlık, paylaşma, sorumluluk, ilahi emirlere teslimiyet ve insanlık alemi için bir çok mucizelerle doludur.

“Bu müstesna gecemizde kardeşlik, dostluk, komşu ilişkileri her ne kadar önemli olsa da bulunduğumuz bu zorlu süreçte bu kutlu geceyi sevdiklerimizle paylaşırken uzaktan görüşmeye özen göstermeliyiz. Mesafeler manevi bağlarımıza engel değildir. Dualarımızdan fedakârca çalışan sağlık personelimizi, güvenlik güçlerimizi ve kamu kurum ve kuruluşlarında virüsle mücadele eden çalışanlarımızı da eksik etmeyelim.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle bu manevi gecemizin , ülkemize ve tüm İslam alemine sağlık ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Miraç Kandilini en içten duygularımla kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Başkan Kaya Miraç Kandilini Kutladı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz