Tarsus TSO’da Koçak başkanlığa yeniden seçildi

7 Ekim 2022
135 kez görüntülendi

Tarsus TSO’da Koçak başkanlığa yeniden seçildi

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim süreci tamamlandı ve yeni yönetim de belirlendi.

Mevcut Başkan H. Ruhi Koçak yeniden başkanlık görevine, Hüsnü Yağcı da Meclis Başkanlığına seçildi. Tarsus TSO, yeni dönemde 16 meslek grubu, 11 yönetim kurulu ve 41 meclis üyesi ile hizmet verecek.

Tarsus TSO’da 3 Ekim Pazartesi günü yapılan meslek komiteleri ve meclis üyeleri seçiminin ardından meclis başkanlığı ve başkanlık divanı, yönetim kurulu, birlik genel kurul delegeleri, komite başkan ve yardımcıları ile disiplin kurulu seçimleri de gerçekleştirildi. Seçime tek aday olarak giren ve yapılan organ seçimlerinde 16 meslek grubunun 15’inden seçilen mevcut Başkan H. Ruhi Koçak, Tarsus TSO Yönetim Kurulu Başkanlık görevine yeniden seçildi.

Yeni dönemle birlikte üçüncü kez başkanlığa seçilen H. Ruhi Koçak, seçime katılan Tarsus TSO üyelerine verdikleri destek için teşekkür ederek, seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diledi. ‘’Hedefimiz; mevcut projelerimizin başında olan Tarsus Organize Sanayi Bölgesini bitirmek ve bu dönemde de yenilerini ekleyerek Tarsus ekonomisine ivme katmak’’ diyen Başkan Koçak, çok güzel bir yolculuğa hep beraber çıktıkları bu yeni dönemde kente değer katacak çalışmalara imza atmaya devam edeceklerini söyledi.

Yapılan seçimin ardından Tarsus TSO’nun yeni Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu:

Hüsnü Yağcı -Meclis Başkanı
1-H. Ruhi Koçak -Yönetim Kurulu Başkanı
2-Fuat Togo
3-Ferit Çetiner
4-Osman İnandıoğlu
5-Eren Oğuz
6-Hamit Çavaş
7-Mehmet Yunus Seven
8-Nihat Kürklü
9-Burçak Bora Kaya
10-Arzu Yıldız
11-Serkan Fesli

 

Tarsus TSO’da Koçak başkanlığa yeniden seçildi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz