TADER Başkanı Semih Özsu’nun Cumhuriyet Bayramı Mesajı

28 Ekim 2022
93 kez görüntülendi

TADER Başkanı Semih Özsu’nun Cumhuriyet Bayramı Mesajı

‘’29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu, Birliğimiz Daim Olsun’’

Semih Özsu mesajında; ‘’ Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün önderliğinde büyük Türk Milletinin, istiklal ve istikbal için vermiş olduğu şanlı ve onurlu mücadelesinin sonucu ilan edilen ve millet egemenliğine dayanan Cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıldönümünü millet olarak hep birlikte kutlamanın coşkusunu ve heyecanını yaşıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk; ‘’Cumhuriyet; fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister’’ diyerek Cumhuriyeti gelecek kuşaklara emanet etmiştir.
Bu nedenle,Cumhuriyeti korumak ve ilelebet yaşatmak bizlerin yegâne görevidir. Cumhuriyetimizin kurulduğu 29 Ekim 1923 yılından itibaren geçen 99 yılda Türkiye Cumhuriyeti, büyüyen ekonomisi, sağlık, eğitim, bilim, kültür, sanat ve savunma sanayi alanındaki atılımları ve güçlü demokrasisiyle bugün dünyanın yükselen güçlü ülkeleri arasındaki yerini almış, önemli mesafeler kat etmiştir. Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için hepimiz bıkmadan yorulmadan daha çok çalışmalıyız.
Bu duygularla, Aziz Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, bir kez daha Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kurucu atalarımızı, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum’’ dedi.

TADER Başkanı Semih Özsu’nun Cumhuriyet Bayramı Mesajı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz