ŞEHİT CENAZESİNDE CHP’Lİ SEÇER’E TEPKİ

4 Kasım 2022
194 kez görüntülendi

ŞEHİT CENAZESİNDE CHP’Lİ SEÇER’E TEPKİ

“SEN ŞEHİT’TEN NE ANLARSIN, BURAYA GELDİN”

Mersin Büyükşehir Belediyesinde önceki dönem işe giren ve performans düşüklüğü gerekçesiyle işten çıkarılan belediye personeli Cumali K., CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e, Savunma Sanayisi’ni vizyonsuzluk olarak nitelendirdiği için şehit cenazesinde tepki gösterdi.
Özel Kuvvetler Komutanlığında paraşüt eğitimi sırasında kaza geçirerek şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Özkan Demir’in Muğdat Camii’ndeki cenaze töreni sırasında CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile karşılan Cumali K.,
Seçer’in; “Vizyona bakın, gözlerim yaşardı iki gündür. Vizyona bakın, ikinci yüzyıl vizyonuna, tank, top, SİHA, İHA, vur, öldür, kahramanlık türküleri, Cumhuriyet bunun için kurulmadı” sözlerine atıfta bulunarak; “Sen şehitten ne anlarsın, buraya geldin” ifadeleriyle damga vurdu.
CHP’li Seçer’in işçi kıyımında nasibini alan Cumali K., bölgeden uzaklaştırılmaya çalışıldı. Bu sırada Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in korumaları da Cumali K’ya saldırmaya çalışırken, emniyet güçleri olaya müdahale etti.

ŞEHİT CENAZESİNDE CHP’Lİ SEÇER’E TEPKİ Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz