TARSUS ÜLKÜ OCAKLARI GENEL MERKEZ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ

29 Kasım 2022
329 kez görüntülendi

TARSUS ÜLKÜ OCAKLARI GENEL MERKEZ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ

Tarsus Ülkü Ocakları, Genel Merkez’in 2021-2022 yılı faaliyet ve çalışmaların yerine getirilmesi neticesinde Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım tarafından plaketle ödüllendirildi.

Mersin Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Akgül tarafından takdim edilen plaketi Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Bebek teslim aldı.

Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Bebek “Deryanın içinde bir katre su olabilmek, ülkücü hareketin her daim neferi olmak bizim için en büyük şan ve şereftir.” diyerek sözlerine şöyle devam etti.

“Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından 2021-2022 yılında hedeflenen faaliyet ve çalışmaların yerine getirilmesi hususunda göstermiş olduğumuz başarıdan dolayı Tarsus Ülkü Ocakları Başkanlığımıza göndermiş oldukları plaket için Yolbaşçımız, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sn. Ahmet Yiğit Yıldırım Beyefendiye, Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sn. Yavuz Akgül ’e ve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezimize teşekkür ediyoruz. Deryanın içinde bir katre su olabilmek, ülkücü hareketin her daim neferi olmak bizim için en büyük şan ve şereftir. Dünya döndükçe nefesimiz yettiğince biz bu şan ve şerefe talibiz. Emeği geçen başta Tarsus Ülkü Ocakları Yöneticilerimiz ve bizden desteklerini esirgemeyen gönüldaşlarımıza teşekkür ederiz.
Sonsuza kadar Varolsun Ülkü Ocakları!”

TARSUS ÜLKÜ OCAKLARI GENEL MERKEZ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz